Deadpool 2

Deadpool 2

Deadpool 2

2h 14min AkcjaKomediaSci-Fi

7.1
IMDb 7.1/10 14 566 votes

2018

Opis

@2real4game, tu nie chodzi to że nie jest coś po angielsku, tylko to że nie ma oryginalnych głosów, jak film jest w oryginale po angielsku to niech będzie po angielsku, jak jest np po chińsku to niech będzie po chińsku tym bardziej że Deadpool to film +18 i nie wypada robić kijowe dubbingu który jest grzeczny jakby miał być puszczony w przedszkolu, dodam że animacje i gry to inna sprawa. Ponadto przepraszam, że materiał jest w języku angielskim, ale Imperial CinePix ciągle śpi i dystrybutor nie wypuścił jeszcze rodzimej wersji językowej zapowiedzi Deadpoola 2. Premiera filmu już 18 maja. Teraz nastały czasu viralu, co udowodniły takie filmy, jak „Pacific Rim” , „Jurassic World: Fallen Kingdom” oraz seriale „Altered Carbon” i „West World 2” Do tego zacnego grona dołączył nie kto inny, tylko Deadpool ! Apeluje do Imperial – Cinepix , zatrzymajcie dystrybucje tego filmu z dubbingiem , czy wy już musicie każdy film dubbingować , druga sprawa , jeśli jest Dubbing to czemu niema lektora , wracając do zwiastuna , jest naprawdę dobry ale wersji z Dubbingiem nie da się oglądać , nadaje się co najwyżej do tarcia chrzanu i kto do jasnej cholery to tłumaczy , LUDZIE PSUJECIE WRAŻENIE Z FILMU , to nie jest film dla dzieci żeby go Dubbingować , no chyba ze Disney zrobił swoje i możemy zapomnieć kategorii R dla tego Filmu.

Od jakiegoś czasu wiadomo już, że powstanie druga część „Deadpoola”, a w rolę główną ponownie wcieli się Ryan Reynolds. Pojawiło się kilka nowych międzynarodowych plakatów z bohaterami filmu Deadpool 2. Zobaczyć możemy na nich głównego bohatera Wade’a Wilsona (w tej roli Ryan Reynolds) kolejno w towarzystwie Domino (Zazie Beetz) oraz Cable’a (Josh Brolin). Znajdziesz tutaj również galerię zdjęć, zwiastuny, trailery, klipy wideo, nasze recenzje oraz oceny, dzięki czemu poznasz interesujące nowości oraz zapowiedzi, a także wszystkie nadchodzące premiery 2018 roku.

A przygody Deadpoola z uwagi na nagość, seks, wulgaryzmy i wysoki poziom przemocy nie są wskazane dla osób poniżej 17 roku życia ( tym mówi amerykańska kategoria wiekowa R). Podobnie jak Logan: Wolverine. Przypomnijmy, że tytułowy Deadpool (w tej roli Ryan Reynolds) to alter ego Wade’a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater. W sieci pojawił się właśnie zupełnie nowy zwiastun filmu Deadpool 2. Jak zawsze w przypadku tego filmu oraz jego poprzednika, materiał promocyjny ma charakter dość… nietypowy.

Rodzimy dystrybutor pochwalił się dzisiaj w sieci zwiastunem filmu z podłożonymi przez polskich aktorów głosami i trzeba przyznać, że pozostawia on pewien niedosyt dla fanów produkcji, która podobnie jak poprzednia część została nakręcona specjalnie pod amerykańską kategorię wiekową R (film wyłącznie dla dorosłych). – Jestem głęboko zasmucony stratą jednej z naszych kaskaderek – tak w swoim oświadczeniu powiedział reżyser David Leitch – Żadne słowa nie mogą wyrazić tego, co czuję i co czuje reszta ekipy „Deadpool 2″. Nasze myśli są z jej rodziną, przyjaciółmi, tymi, których kochała. Przerwę techniczną w programie Deadpoola wytwórnia 20th Century Fox zdecydowała się wykorzystać na pokazanie kilku ujęć z nadchodzącego filmu i trzeba przyznać, że wygląda to naprawdę intrygująco.

Ryan Reynolds wystosował na Facebooku pożegnalny wpis poświęcony kaskaderce, która zginęła na planie filmu „Deadpool 2″. Aktor, odgrywający główną rolę w znanej produkcji, nie krył żalu. Należy na pewno wspomnieć, że 18 maja odbędzie się premiera filmu w Stanach Zjednoczonych, jednak w większości krajów opowieść zostanie wrzucona na duży ekran w dniach 30 maja – 1 czerwca. Zwiastun jak zawsze został przepełniony humorem, którego w filmach z Deadpoolem nie może zabraknąć – kampania marketingowa prowadzona przez 20th Century Fox idealnie nadaje się do tego bohatera.

Co prawda „Deadpool 2″ wejdzie na ekrany kin dopiero w 2018 r., ale Ryan Reynolds już teraz chce sprawić, aby filmie dużo się mówiło. Przecież to nie tak, że będziemy usuwać wąsy” co jest oczywistym prztyczkiem w nos twórców filmu „Liga Sprawiedliwości” w którym wąsy Henry’ego Cavilla zostały usunięte komputerowo. Deadpool (Ryan Reynolds) to alter ego Wade’a Wilsona, byłego najemnika, który w obliczu śmiertelnej choroby poddał się eksperymentowi z użyciem broni X i odrodził się jako niezniszczalny, na wpół szalony antybohater.

Polska premiera przewidziana jest na 1 czerwca 2018 roku, ale możliwe, że produkcja zadebiutuje wcześniej, podobnie jak w USA. Miejmy nadzieję, że producenci powstrzymają się przed nadmiernym wpychaniem swoich spasionych paluchów w każdy etap produkcji i nie skupią się na wynikach badań fokusowych, a zamiast tego dadzą sprawdzonej załodze zrobić Deadpoola równie rebelianckiego jak jedynka. Pracowała ona jako kaskader Zazie Beetz , Deadpool 2 był pierwszym filmem, przy którym pracowała 27 Produkcja filmu została wstrzymana na 2 dni 28 Zdjęcia do filmu zakończyły się 14 października 2017 roku 29.

Pierwsze zdjęcia miały miejsce 17 czerwca 2017 roku w zamku Hatley w Kanadzie , który służy jako posiadłość X-Menów w filmach franczyzy 22 Oficjalnie zdjęcia rozpoczęły się 26 czerwca tego samego roku pod tytułem roboczym Love Machine w Vancouver 23 24 25 Za zdjęcia odpowiadał Jonathan Sela, za scenografię – David Scheunemann, a za kostiumy – Kurt i Bart 26 14 sierpnia 2017 roku zginęła na planie kaskaderka Joi Harris podczas jazdy na motorze. Nie jest to raczej fragment, który będzie nam dane zobaczyć w przyszłorocznym Deadpool 2 Nagranie wygląda na skrojone pod premierę ostatniego filmu Wolverinie z Hugh Jackmanem.

Deadpool 2 ONLINE PL

Related movies