Halloween - oglądaj online PL [CDA] | All-Tube.pl
Halloween

Halloween

1h 58min Horror

6.7
IMDb 6.7/10 2 466 votes

2018

Opis

Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytucja Filmowa MAX-FILM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Panieńska 11, Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000236457 Posiadasz prawo dostępu do treści Swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Popisowy remake wyreżyserowanego przez Williama Lustiga „Maniaca” z roku 1980, który na tle licznych slasherów powstałych w pierwszej połowie lat 80. mocno wyróżniał się chropowatym i dość realistycznym stylem oraz uczynieniem psychopatycznego mordercy głównym bohaterem filmu, a tym samym jego perspektywy – dominującą. Zdjęcia do nowej odsłony cyklu Halloween ruszą jesienią tego roku, poinformował Danny McBride (dzięki, MovieWeb ). Aktor, będący współautorem scenariusza oraz producentem filmu, po raz kolejny zapewnił również, że obraz nie będzie rebootem serii a kontynuacją, rozwijającą wątek Michaela Myersa w sposób, w jaki nie udało się to licznym sequelom (nie licząc całkiem udanej dwójki). Z tego też powodu przygotowałem dla Was listę pięciu filmów, które w jakiś sposób ocierają się Wigilię Wszystkich Świętych, ale niekoniecznie są straszne.

Nigdy bym się nie spodziewał, że taki film jak ten znajdzie się na mojej liście halloweenowych polecanek, bo w końcu to kolejny bueee found-footage , który niby niczym nie różni się od innych trochę-więcej-budżetowych found-footage’y, a jednak. Co jednak ze sobą począć, kiedy nadchodzi Halloween i masz ogromną ochotę obejrzeć jakiś pasujący tematycznie film – ale niekoniecznie taki, w którym fabuła kręci się wokół operowania piłą albo ekscentrycznych gustów kulinarnych bohaterów? Halloween: Resurrection (w Polsce prezentowany również jako Halloween: Powrót) – amerykański film fabularny ( horror z podgatunku slasher ) powstały w 2002 r. w reżyserii Ricka Rosenthala , który prócz ósmej, niniejszej części cyklu Halloween stworzył także część drugą – Halloween 2 ( 1981 ). W rolach głównych obsadzono Jamie Lee Curtis , czwarty raz wcielającą się w postać Laurie Strode , oraz znaną z Jeziora marzeń Biankę Kajlich Film ignoruje wydarzenia przedstawione w częściach czwartej , piątej i szóstej serii.

Pierwsza część historii utrzymana jest jeszcze w klimacie na serio (chociaż nie brak tu humoru), dostajemy więc klasycznie, krwawe sceny śmierci niezbyt mądrych nastolatków i zamaskowanego mordercę, którego tożsamość poznajemy w finale filmu; i w momencie gdy wydaje się nam, że już wszystko wiemy, zaczyna się prawdziwy fun. Mimo iż niechciałbym żeby kontynuowany był oryginał to jeszcze bardziej był nie chciał żeby kontynuowany był remake bo bardzo mi się nie podobał, szczerże mówiąc chciał bym gdyby powstał film z serii Halloween który nazywał by się tak „Halloween : Sezon czarownic 2″. bo może niektórym się nie podobał ten film ze względu na to że niebyło Michaela ale mi się podobał bo już za dużo.. Chronologicznie – drugą, ale tym za chwilę, bo zanim zaczną się idiotyczne proroctwa (jaki to będzie słaby itp) chciałbym podsumować wszystko co już wiemy oraz wykazać że ten film naprawdę..

To naprawdę niesamowite, jak szybko Requiem dla snu przechodzi od filmu na popsucie humoru do przerażającej schizy, przy której modlicie się, aby szybko się skończyła, ale i tak chcecie obejrzeć ją do końca.

Halloween ONLINE PL

Related movies