Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie

Solo: A Star Wars Story

2h 12min PrzygodowySci-Fi

7.1
IMDb 7.1/10 19 839 votes

2018

Opis

Zdradzono wówczas, że film przedstawi losy młodego Hana Solo i pokaże, w jaki sposób stał się przemytnikiem znanym z Nowej nadziei Potwierdzono, że za film będzie odpowiadał Lawrence Kasdan, pełniący rolę scenarzysty wraz z synem, Jonem , oraz producenta wykonawczego wraz z Jasonem McGatlinem Producentką filmu będzie również Kathleen Kennedy , a rolę współproducenta będzie pełnił Will Allegra Podano również datę premiery obrazu, wyznaczoną na 25 maja 2018 roku. W lipcu 2015 Lucasfilm ogłosił, iż drugi film z serii Historie ma opowiadać „…jak młody Han Solo stał się przemytnikiem, złodziejem i łajdakiem, którego Luke Skywalker i Obi-Wan Kenobi poznali w kantynie Mos Eisley” 5 Ogłoszono również, że reżyserię filmu powierzono Christopherowi Millerowi oraz Philowi Lordowi , a premierę filmu wstępnie zapowiedziano na 25 maja 2018 roku 6. W sieci pojawiło się zdjęcie, na którym możemy zobaczyć bohaterów filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie Produkcja budzi skrajne emocje, a po ostatnich doniesieniach, jakoby Walt Disney spisał film na straty, fani jeszcze bardziej niepokoją się widowisko Rona Howarda. Premiera filmu „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie” jest coraz bliżej – już w przyszłym miesiącu, dokładnie 25 maja, zawita do kin.

W lutym 2013 roku Robert Iger , dyrektor generalny The Walt Disney Company , potwierdził, że w produkcji znajdują się dwa samodzielne filmy napisane przez Lawrence’a Kasdana i Simona Kinberga 3 6 lutego magazyn „ Entertainment Weekly ” doniósł, że studio Lucasfilm pracuje nad dwoma samodzielnymi filmami osadzonymi w świecie Gwiezdnych wojen ( spin-offami ) z czego jeden z nich ma opowiadać historię młodego Hana Solo Twórcy filmu opisują nadchodzący film Hanie Solo jako historię przedstawiającą genezę postaci. Premiera filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny – historie odbędzie się już pod koniec przyszłego miesiąca. Renault łączy siły z produkcją „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, by zapewnić klientom niezapomniane wrażenia przed premierą filmu, który zagości w kinach Wielkiej Brytanii 24 maja 2018 r.

Renault łączy siły z produkcją „Han Solo: Gwiezdne wojny – historie”, by zapewnić klientom niezapomniane wrażenia przed premierą filmu, który zagości w kinach Wielkiej Brytanii 24 maja 2018 r. Jak podał portal ScreenRant, Walt Disney poinformował, że grafiki z postaciami filmu Han Solo: Gwiezdne wojny – Historie nie są oficjalne. Ostatecznie z powodu napiętej relacji pomiędzy twórcami a producentami, Lucasilm zdecydował się usunąć reżyserów od projektu Na ich miejsce wskoczył Ron Howard , który ponoć nakręcił aż 80% filmu Han Solo Gwiezdne Wojny historie od nowa.

Solo: A Star Wars Story) 11 film z serii Anthology 12 przedstawiający losy młodego Hana Solo , który ukaże się w kinach 25 maja 2018 roku 2 Obraz zadebiutuje pod szyldem firmy The Walt Disney Company , obecnego właściciela Lucasfilm Ltd. Jeżeli wierzyć źródłom portalu Screen Geek największym problemem filmu jest Alden Ehrenreich, mający wcielić się w rolę Hana Solo, który podobno miał spore problemy z grą aktorską i z dostosowaniem się do wymogów reżyserów. Widziałem kiedyś jeden film – Piękne Istoty, ale ze mną jest taki problem że jak już zmieniają aktora do postaci do której przywiązałem się emocjonalnie to ciężko jest mnie przekonać bo szukam jak najwięcej podobieństw (na razie po zwiastunie widzę ich mało), ale istnieje cień szansy że coś mi się odmieni jak zobaczę całokształt po premierze Hana Solo.

Han Solo: Gwiezdne wojny – historie ONLINE PL

Related movies