McQueen - oglądaj online PL [CDA] | All-Tube.pl
McQueen

McQueen

1h 58min Dokumentalny

7.2
IMDb 7.2/10 1 097 votes

2018

Opis

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią ” Polityki prywatności ” naszych Serwisów. Wnuki Steve’a McQueena, wspierane przez ich ojca, Chada McQueena, zagrały w scenie pościgu samochodowego rozgrywającego się w szwajcarskich Alpach wokół Genewy, w hołdzie dla kultowej sceny pościgowej z filmu „Bullitt”, która wciąż podnosi puls kinomanom. Przypomnijmy, że to nie jedyny film, jaki powstaje tragicznie zmarłym brytyjskim projektancie – innym jest biografia przygotowywana przez znanego z filmu „45 lat” Andrew Haigha, jednak nie wiadomo na razie na jakim etapie znajduje się produkcja i czy projekt w ogóle ujrzy światło dzienne. Administratorem Twoich danych osobowych jest Instytucja Filmowa MAX-FILM Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie, ul. Panieńska 11, Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Mokotowa, XIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000236457 Posiadasz prawo dostępu do treści Swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych osobowych, prawo wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.

W tym roku dom mody Alexander McQueen jako jedyny spośród luksusowych marek zdecydował się na użycie techniki 3D. Wśród akcesoriów na sezon jesień/ zima 2016 znajdziemy parasol, który został stworzony przez drukarkę. „McQueen” nie ma nic wspólnego ze Stevem McQueenem (ani aktorem, ani reżyserem), ani – tym bardziej – Zygzakiem, jest to natomiast dokumentalna biograficzna opowieść Alexandrze McQueenie, brytyjskim kontrowersyjnym (cóż, niekontrowersyjnych raczej nie kręci się filmów) projektancie mody, znanym z niekonwencjonalnych projektów, zmagającym się z problemami narkotykowymi i depresją. Przypominamy, że niezależnie od dokumentu McQueena i All Eyez On Me powstanie serial zabójstwach Biggiego i Tupaca oraz film, w którym Johnny Depp ma śledzić… zabójców Biggiego i Tupaca Do zagospodarowania są jeszcze spektakl teatralny oraz balet zabójstwach obu panów, #tylkopowazneoferty.

Na festiwalu nie zabraknie również pokazów klubowych – w spółdzielni Dwie Zmiany oraz klubokawiarni Trzy Siostry prezentowane będą filmy krótkometrażowe – zarówno te konkursowe, jak i w cyklu „Wieczory Animacji” a także nowego cyklu „Polskie Szkoły Filmowe”, w którym w tym roku przedstawione zostaną produkcje Warszawskiej Szkoły Filmowej. Czując, że stoją na rozdrożu muszą zadecydować – czy dalej chcą być razem i walczyć swoją relację, czy jednak rozstać się… Cały film to jeden dzień z ich życia poprzeplatany retrospekcjami, które opowiadają tym w jaki sposób znaleźli się w takim punkcie swojego życia. Niespodziewane samobójstwo kobiety, która przez długi okres była jego mentorką, wyniszczyło go psychicznie, a sam McQueen znalazł się w najgorszym z możliwych punktów swojego życia.

McQueen ONLINE PL

Related movies