Deep State

Deep State

Deep State

44 min

7.1
IMDb 7.1/10 4 512 votes

2018

Opis

W jednej z głównych ról w serialu „Deep State” będzie można zobaczyć brytyjskiego aktora Marka Stronga („Szpieg”, „Wróg numer jeden”) jako Maxa Eastona, byłego szpiega, który wraca do gry, by pomścić śmierć swego syna, ale zostaje mimowolnie wciągnięty w tajną wojnę obcych wywiadów oraz spisek, którego autorzy mają nadzieję zarobić duże pieniądze na destabilizacji sytuacji na Bliskim Wschodzie. Jako pierwszy wyprodukowany w regionie przez FNG serial fabularny, „Deep State” wpisuje się w strategię, która zakłada pozyskiwanie, rozwijanie oraz realizację własnych produkcji na poziomie regionalnym. Odpowiedzi na pytania dotyczące międzynarodowych spisków i tajemnych powiązań, które od lat rozgrzewają fora, prędko nie poznamy, ale sam temat jest tak interesujący, że stacja FOX wyprodukowała serial „Deep State”, którego osią fabularną jest właśnie walka z ukrytym wrogiem wielu twarzach – poznajemy w nim historię byłego szpiega próbującego pomścić śmierć syna. The X-Files: Deep State to gra oparta na słynnym serialu The X-Files, znanym w Polsce pod tytułem Z Archiwum X. Projekt został wyprodukowany przez studio Creative Mobile, które zasłynęło dzięki takim aplikacjom jak Last Inua i Mushroom Wars Natomiast wydawcą jest firma FoxNext, udostępniająca tytuł na platformie Apple iOS w ramach modelu biznesowego free-to-play.

Przedstawiciele FOX Networks Group Europe & Africa ogłosili, że rozpoczęła się produkcja szpiegowskiego serialu „Deep State”. Wydarzenia przedstawione w The X-Files: Deep State rozgrywają się wiosną 2010 roku, czyli pomiędzy historiami ukazanymi w dziewiątym i dziesiątym sezonie serialu Z Archiwum X. Gracze wcielają się w agenta FBI imieniu Dale, który musi rozwiązać sprawę zdecydowanie wykraczającą poza klasyczne przestępstwa. Do promocji serialu „Deep State”, Mindshare Polska zdecydował się zarówno na działania w tradycyjnych mediach, jak i w Internecie oraz na reklamę zewnętrzną.

Już w marcu na kanał FOX z 10. sezonem powraca uwielbiany przez widzów serial „Kości”, który zaczyna się od scen aresztowania Seeleya Bootha, po tym gdy ktoś wrobił go w poważne przestępstwo. Dziś na rynku zadebiutowała gra mobilna The X-Files: Deep State, mająca towarzyszyć premierze nowego sezonu kultowego serialu Z Archiwum X. Za grę odpowiedzialne jest studio Creative Mobile, które ma za swoim koncie już kilka mobilnych tytułów. Przygotowany przez FOX serial „Deep State”, będący historią byłego szpiega wracającego do gry, by dowiedzieć się, kto stoi za śmiercią jego syna, powinien przynajmniej rozbudzić wyobraźnię widzów i zmusić do refleksji.

Dział ds. treści i dystrybucji spółki Fox Networks Group oraz spółka FNG Europe & Africa będą posiadać wyłączne prawa do międzynarodowej dystrybucji obu części serialu, który wiosną tego roku zostanie pokazany podczas targów MIPTV. – Bardzo cieszymy się, że tuż przed premierą serialu „Deep State” możemy ogłosić, że powstanie jego drugi sezon. – Matthew oraz zespół Endor Productions przygotowali wspaniały serial, który z pewnością zrobi na widzach ogromne wrażenie, co potwierdzają bardzo pozytywne recenzje współpracujących z nami nadawców i spółek zajmujących się zakupem praw do emisji – powiedział Diego Lombardo, prezes Fox Networks Group Europe & Africa.

Jednak koniec końców dostajemy interesującą i wciągającą, główną oś fabularną ze sprawnie napisanymi wątkami pobocznymi, w których zdecydowanie wyróżnia się ten związany z przeszłością głównego bohatera, ponieważ stanowi on bardzo sprawnie zbudowany pomost pomiędzy poszczególnymi wydarzeniami w serialu i wydaje się, że będzie pewnego rodzaju spoiwem wszelkich elementów intrygi.

Propozycje dla ciebie