The Originals (Pierwotni) - oglądaj online PL | All-Tube.pl
The Originals Pierwotni

The Originals Pierwotni

The Originals

TV-14 45 min

8.4
IMDb 8.4/10 62,656 votes

03 Oct 2013

Nominated for 1 Primetime Emmy. Another 5 nominacji.

Opis

Spin-off „Pamiętników wampirów”. Projekt skupia się na oryginalnej rodzinie, a główną rolę gra w nim Joseph Morgan znany z roli Klausa. Razem ze swoim rodzeństwem udaje się do Nowego Orleanu – miasta, która kilkaset lat wcześniej pomógł zbudować. Spotyka tam swojego protegowanego, Marcela, któremu świetnie się powodzi i to wzbudza w głównym bohaterze zazdrość. Jednocześnie w jednej z dzielnic dochodzi do nadprzyrodzonych i niebezpiecznych zjawisk.

The Originals pozwala lepiej poznać widzowi nie tylko znanych już Pierwotnych, ale także resztę ich rodzeństwa, rodziców, a także „dzieci” – linie wampirów, które stworzyli. Co nam się spodobało – w Pamiętnikach Wampirów wydawało się, że Klaus jest najgorszym psycholem, a Pierwotni nam pokazują, że jednak są gorsi od niego, a on sam wcale nie jest taki zły, a nawet jest zdolny do miłości. Ale biorąc pod uwagę miłość Elijah i pięknej czarownicy, a także Rebekę, która podąża za kluczem do nieśmiertelności swojej rodziny, oraz to, że stery są w rękach Klaussa… i jego pragnienie zemsty i władzy, to wszystko może zakłócić rodzinne dobro. „The Originals: The Lose”: Klaus, Elijah i Rebekah w końcu zdobyli kontrolę nad Nowym Orleanem, odbierając ją czarownicom i wilkołakom, które kiedyś nazywały Nowy Orlean swoim domem – ale żeby zdobyć jedną rzecz, której pożąda najbardziej ze wszystkich, Klaus musi zaufać czarownicy posiadającej niesamowitą moc uwolnienia jego rodziny od ciążącej na nich odwiecznej klątwie.

Pokazanie powodów, dla których Klaus stał się taki jak teraz było może dobre na początku, ale ile można w kółko to samo. Po wielu latach, Klaus Mikaelson, powraca do Nowego Orleanu, miasta, które niegdyś było oazą dla niego i jego rodzeństwa, tylko po to by dowiedzieć się, że przyjaciel, który uchodził za zmarłego, ukradł jego miasto i tytuł króla, a on sam – Klaus, wylądował w sferze kłótni między wiedźmami, wilkołakami i wampirami. Idealnie dopasowane do kobiecej figury dzięki inteligentnej technologii rozciągania materiału w 4 kierunkachgwarantują piękny opływowy kształtspecjalnie wzmocniony pas daje efekt płaskiego brzuchapowraca do pierwotnych kształtów pierwsze wrażenie jest takie że wydają się być zbyt małe w stosunku do swojego rozmiaru ale one muszą być bardzo obcisłe by odpowiednio spełniały swoje funkcje.

Jeżeli jesteście fanami takich produkcji i już nie możecie doczekać się nowych odcinków The Originals, wchodźcie na eskaGO! To ona niedawno, wypowiadając się 5 sezonie The Originals, zapowiedziała, że w nowych odcinkach Hope będzie uczęszczała do założonej przez Caroline i Alarica szkoły dla utalentowanych magicznie dzieci. Dla Klausa sama myśl, że miałby odpowiadać przed swoim protegowanym, jest nie do pomyślenia i przysięga, że odzyska to, co kiedyś należało do niego – władzę, miasto i rodzinę.

Dla Klausa sama myśl, że miałby odpowiadać przed swoim protegowanym, jest nie do pomyślenia i przysięga, że odzyska to, co kiedyś należało do niego – władzę, miasto i rodzinę. Elijah, zdeterminowany by pomóc swojemu bratu odnaleĽć odkupienie, pod±ża za Klausem i wkrótce dowiaduje się, że wilkołaczyca Hayley również przybyła do Francuskiej Dzielnicy w poszukiwaniu wskazówek dotycz±cych jej rodziny, i wpadła w ręce potężnej czarownicy Sophie. Gdy Klaus Mikaelson, pierwotna hybryda wampira i wilołaka, otrzymuje tajemniczą wskazówkę, że w kolebce paranormalnego świata, jakim jest Francuska Dzielnica Nowego Orleanu, jest knuta intryga przeciwko niemu, Klaus powraca do miasta, które jego rodzina pomogła zbudować.

Zjawia się tam także Hayley, która postanowiła wreszcie odnaleźć swoją prawdziwą rodzinę i oznajmić Klausowi, że jest z nim w ciąży. Sentyment do Pamiętników Wampirów (serialu!) oraz rodzinka, która jak się okazało, wcale nie jest tak zła, jak się wydawało.

3 Komentarzy

  1. Lsaytre pisze:

    Dużo lepsze niż cda czy zalukaj!!

  2. Xishasy pisze:

    Wszystko jak najbardziej OK!

  3. Anonim pisze:

    seksualnaaaa niebezpiecznaaa ahhhah

Propozycje dla ciebie